1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 İLŞ001
İletişim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman TEKİN ÖZTÜRK
B-65
SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
09.30 - 10.20 2 İLŞ001
İletişim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman TEKİN ÖZTÜRK
B-65
SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
10.30 - 11.20 3 BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Emre TAHTABİÇEN
A-50
SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
11.30 - 12.20 4 BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Emre TAHTABİÇEN
A-50
SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
ETP105
Elektronik Meslek Bilgisi ve Güvenlik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2
14.30 - 15.20 7 ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
ETP105
Elektronik Meslek Bilgisi ve Güvenlik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2
15.30 - 16.20 8 ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
ETP105
Elektronik Meslek Bilgisi ve Güvenlik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
16.30 - 17.20 9 ETP101
Genel Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-18
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 ETP301
Elektronik II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-23
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
09.30 - 10.20 2 ETP301
Elektronik II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-23
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-56
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
10.30 - 11.20 3 ETP301
Elektronik II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-50
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-56
11.30 - 12.20 4 ETP301
Elektronik II
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. GÜRCAN UZAL
A-50
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-56
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 ETP302
Kontrol Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23
SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-23
14.30 - 15.20 7 ETP302
Kontrol Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23
SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-23
15.30 - 16.20 8 ETP302
Kontrol Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23
SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-23
16.30 - 17.20 9 GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23