1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-62
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
09.30 - 10.20 2 SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-62
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
10.30 - 11.20 3 ETP106
Algoritmalar
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ERSOY MEVSİM
A-51
SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-62
11.30 - 12.20 4 ETP106
Algoritmalar
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ERSOY MEVSİM
A-51
SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-69
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
ETP101
Genel Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-62
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 4
FİZ001
Fizik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. EMRE TAHTABİÇEN
A-56
14.30 - 15.20 7 DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 4
FİZ001
Fizik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. HARUN EKER
A-33
BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. EMRE TAHTABİÇEN
A-56
15.30 - 16.20 8 DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 8
16.30 - 17.20 9 DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
B-62
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 8

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 ETP301
Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi GÜRCAN UZAL
A-23
09.30 - 10.20 2 ETP301
Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi GÜRCAN UZAL
A-23
SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
10.30 - 11.20 3 ETP301
Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi GÜRCAN UZAL
A-56
SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
11.30 - 12.20 4 ETP301
Elektronik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. DUYGU HÜYÜK
A-26
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi GÜRCAN UZAL
A-56
SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-53
ETP302
Kontrol Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23
14.30 - 15.20 7 BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-53
ETP302
Kontrol Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23
15.30 - 16.20 8 BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-53
ETP302
Kontrol Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23
16.30 - 17.20 9 GET002
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elkt.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİGAN DALMIŞ
A-23